Konkursas „Tobulas mėsainis”
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas „Tobulas mėsainis”

  Šiandien vis daugiau dėmesio skiriame savo mitybos įpročiams, keliame klausimą, kaip suderinti sveiką kokybišką maistą su greitu paruošimu ir puikiu skoniu. Savo artimiesiems ant stalo patiekti norime tik natūralius, maistingus produktus. O produkto sudėtyje ieškome tokių ingredientų, kurie mums garantuotų kokybę.

  BIOVELA 100 proc. jautienos maltiniai – greitas ir maistingas pasirinkimas tiek jūsų vakarienei, tiek pietums ar sotiems pusryčiams. Jautiena – maistingųjų medžiagų šaltinis, joje yra visos žmogui reikalingos amino rūgštys, gausu mineralinių medžiagų, vitaminų. Jautienos maltiniai yra lengvai pagardinti mums puikiai pažįstamais prieskoniais: druska ir pipirais.

  Receptai.lt kartu su BIOVELA kviečia savo lankytojus dalyvauti puikiame receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta – turi būti pasiūlytas mėsainio receptas, kurio viena sudedamųjų dalių būtų BIOVELA 100 proc. jautienos maltiniai.

  Pasibaigus konkursui bus renkami populiariausi atsiųsti receptai (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių), o jų autoriai (-ės) bus apdovanoti (-os) puikiais prizais:

  I vietos laimėtojui (-ai) atiteks dėžė (12 vnt. dėžučių) maltinių pilnam šaldikliui.
  II vietos laimėtojas (-a) bus apdovanotas puse dėžės (6 vnt. dėžučių) draugų vakarėliui.
  III vietos laimėtojas (-a) galės džiaugtis 3 maltinių dėžutėmis skaniai vakarienei.

 • Dėžė maltinių pilnam šaldikliui


  Pusė dėžės (6 vnt. dėžučių) draugų vakarėliui

   

  3 maltinių dėžutės puikiai vakarienei
   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2015 m. spalio 8 dienos iki lapkričio 8 dienos imtinai, naudodami šią formą.
  2.  Pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai telefonu arba el. paštu.
  3. Pasibaigus konkursui bus renkami geriausi atsiųsti receptai (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių), o jų autoriai (-ės) bus apdovanoti (-os) puikiais prizais: I vietos laimėtojui (-ai) atiteks dėžė (12 vnt. dėžučių) maltinių pilnam šaldikliui; II vietos laimėtojas (-a) bus apdovanotas puse dėžės (6 vnt. dėžučių) draugų vakarėliui; III vietos laimėtojas (-a) galės džiaugtis 3 maltinių dėžutėmis skaniai vakarienei.
  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų, kurių viena sudedamųjų dalių būtų BIOVELA 100 proc. jautienos maltiniai, receptai.
  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.
  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų, bet laimėti galės tik vieną iš prizų (didesnės vertės).
  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą.
  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.
  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu – [email protected]
  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.
  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.
  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • KONKURSAS BAIGTAS

   

  I vietos laimėtoja skelbiama p. Laima. Už atsiųstą tobulo mėsainio su Biovela jautienos maltiniu receptą jai atitenka dėžė (12 vnt. dėžučių) maltinių pilnam šaldikliui.
  II vietos laimėtoja skelbiama p. Sidona. Už atsiųstą aštriojo mėsainio su Biovela maltiniu ir kepta šonine receptą ji apdovanojama puse dėžės (6 vnt. dėžučių) maltinių draugų vakarėliui.
  III vietos laimėtojas (-a) skelbiama p. Roma už atsiųstą greito mėsainio su Biovela maltinuku receptą. Ji galės džiaugtis 3 maltinių dėžutėmis skaniai vakarienei.

   

  SVEIKINAME! Su visomis laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius raginame nenusiminti ir laukti kitų mūsų konkursų!