| 100 mililitrų | mineralinis vanduo (gazuotas) |
| 3 vienetai | citrinos (skiltelės) |
| šiek tiek | mėta (lapeliai) |
| 3 arbatiniai šaukšteliai | cukrus (rudasis) |
| 40 mililitrų | romas (baltasis) |
| šiek tiek | ledukai |
Bent jau taip darau aš ir gan neblogai gaunasi.
Gaivus ir lengvas ;)
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Tekila "Bum - bum"
-
PURE FLY
-
Pina Colada kokteilis
-
Spanguolių kokteilis
-
Indiškas kavos punšas
-
Putojančio vyno–žagarės kokteilis
-
Kiaušinių likeris
-
Putojantis vynas su levandomis
-
Braškinis brendžio ir vyno gėrimas
-
Kokteilis "Johnnie Ginger"
-
Putojantis vynas su spanguolėmis
-
The Stranger
-
MARTINI ZEN
-
Karštas raudonas vynas – nuo visų ligų
-
Kiaušinių likeris su cinamonu
-
Džino kokteilis
-
Putojančio vyno kokteilis su citrina
-
Braškinis putojantis vynas
-
Airiška kava
-
Šokoladinis kokteilis
„Mojito“
akcijas
-
Mineralinis vanduo, gazuotas,
100 mililitrų -
Citrinos, skiltelės,
3 vienetai - Mėta, lapeliai
-
Cukrus, rudasis,
3 arbatiniai šaukšteliai -
Romas, baltasis,
40 mililitrų - Ledukai
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Dėkite saujelę mėtų, maždaug tris šaukštelius rudojo cukraus, žaliųjų citrinų, pjaustytų skiltelėmis (kelias) ir gerai sutrinkite grūstuvėliu. Tada supilkite romą ir dėkite pilną stiklinę smulkinto ledo, iki viršaus pilkite mineralinį. Pamaišykite. Tada vėl pridėkite grūsto ledo. Pora šiaudelių ir mėtos papuošimui.
Bent jau taip darau aš ir gan neblogai gaunasi.
Gaivus ir lengvas ;)
Komentarai (15)
-
Aneta
2011-11-24 16:56
Man asmeniskai per saldus ;)
-
Mojito fanė <3
2011-11-12 23:24
I love it!!!!!!!!
-
sigita
2011-06-17 18:42
megstu bacardi..bet darau su kola..nezinau kur galima gauti metu..skotijoje ju nemaciau gal lietuviu parduotuveje kokios metu arbatos yra..reiktu pabandyt..bandziau su mojoto eksktraktu :-( ..siaip sau..bet idejus metu..sveperio..laimo.. gal geriau gautusi...dekui uz receptuka..pabandysiu ka nors paeksperimentuoti
-
(anonimas)
2011-03-23 09:33
:super: :-D :super: :super: :super: :super:
-
vika
2010-11-17 13:15
:super: :super: :super:
-
klaipėdiete
2010-03-28 13:08
Skaniau vietoj mineralinio pilti "Schweppes" limonadą Bitter lemon.
-
megeja
2010-03-28 00:03
cukrus---skrudintas :super: ,ir viskas bus OK. :soku2:
-
Mojito
2010-03-27 15:16
Mano megstamiausias kokteilis! :super: :super: :super:
-
kritikas
2010-01-24 13:38
bakardis ir yra romas :-D
pirma reikia sutrinti laimas o tada tik deti metas,nes ju negalim trinti kad nepazeistum nes jos tada duoda kartuma
-
andrius
2010-01-19 12:50
panašiai ir aš darau, tik gerokai išmaišyti su baro šaukštu reikėtų prieš pilant mineralinį vandenį (praktiškai gaunasi plakimas baro šaukštu), sukelti visus laimus ir mėtas nuo dugno, kad pasiskirstytų po visą stiklinę, na ir tada šliūkštelti mineralinio ant viršaus (arba sprite galima).
