Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija kviečia į šventinius pietus

 Lietuvos restoranų vyriausiųjų virėjų ir konditerių asociacija kviečia į šventinius pietus
 
Š.m. lapkričio 21 d. kviečiame į šventinius pietus su geriausiais Lietuvos virtuvės šefais! 
 
Baltijos maisto ir gėrimų parodoje BAF, maisto kultūros šventėje, turėsite galimybę ne tik stebėti, kaip dirba profesionalūs virtuvės šefai, pasisemti gastronominių idėjų, bet pasimėgauti burnoje tirpstančiais naujais skoniais, pasidžiaugti išradingais patiekalais, praplėsti žinias apie pasaulines gastronomijos madas.
 
Prieš metus suburta Lietuvos virėjų nacionalinė komanda, turinti tarptautinę patirtį, iškovojusi medalius pasaulio kulinarijos čempionate „Culinary World Cup 2014“ Liuksemburge, ruošiasi atstovauti Lietuvai 2016 m. spalio 22 – 25 d. pasaulio kulinarijos olimpiadoje „IKA/Culinary Olympics“ Erfurte, Vokietijoje.
 
Nacionalinių komandų rungties, kurioje su pasaulio šalių virtuvės virtuozais kovos Lietuvos komanda, esmė - 6 virėjai turi pagaminti 110 vienodų porcijų  trijų  patiekalų.
 
Šiuos tris konkursinius patiekalus, ruošiantis pasaulio kulinarijos olimpiadai, siūlome Jums paragauti.
 
Dalyvaudami šventiniuose pietuose padovanosite ne tik šventę sau, bet ir  paremsite Lietuvos virėjų nacionalinę komandą: surinktos lėšos už patiekalus bus skiriamos komandos pasiruošimui bei dalyvavimui pasaulio kulinarijos olimpiadoje „IKA/Culinary Olympics“.
 
Vieta: parodų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius.
Data: 2015 m. lapkričio 21 d., šeštadienis, nuo 15:00 iki 18:00 val.
Kaina: 25 EUR (užkandis, pagrindinis patiekalas ir desertas). Mokama iš anksto pavedimu. Gėrimų (vandens, arbatos, kavos) kaina įskaičiuota.

Apmokėjus už renginį ir kasoje nr.1 pateikus kvietimą-apmokėjimą, įėjimo bilietą į parodą su nuolaida bus galima įsigyti už 2,90 Eur.
 
Paskubėkite, vietų skaičius ribotas!
 
Būtina išankstinė registracija el. paštu [email protected] arba mob. +370 615 67405

Komentarai